Upozornenie pre vodičov: Strojné kosenie na ceste I/18 pri Martine reguluje premávku 18. mája!

Obrázok k článku Upozornenie pre vodičov: Strojné kosenie na ceste I/18 pri Martine reguluje premávku 18. mája!

Polícia SR - Žilinský kraj upozorňuje vodičov, že v sobotu 18. mája 2024 v čase od 07:00 do 14:00 hod. je plánované strojné kosenie aj úseku cesty I/18 v smere od križovatky Košickej na Martin po čerpaciu stanicu v oboch smeroch Počas kosenia bude premávka regulovaná. Polícia žiada všetkých účastníkov cestnej premávky o zvýšenú pozornosť v tomto úseku, trpezlivosť, ohľaduplnosť a dôsledné rešpektovanie prenosného dopravného značenia.

BETA verzia

AI článok (testovacia prevádzka)

Dôležité Upozornenie Pre Vodičov

Vzhľadom na plánované pravidelné údržbové práce od polície Žilinský kraj dostávajú vodiči dôležité oznámenie. V sobotu 18. mája 2024 bude prebiehať strojné kosenie pozdĺž cesty I/18, ktoré ovplyvní úsek od križovatky Košickej smerom na Martin až po čerpaciu stanicu. Kosenie bude prebiehať v časovom intervale od 07:00 do 14:00 hodiny a počítať by sa mohlo s vhodnými obmedzeniami v oboch smeroch tohto úseku.

Bezpečnosť a Plynulosť Premávky

Počas tohto časového úseku bude organizovaná premávka, aby dochádzalo k čo najmenším výpadkom a zdržaniam. Polícia SR dôrazne vyzýva všetkých účastníkov premávky, aby venovali zvýšenú pozornosť a dodržiavali zvýšenú trpezlivosť, keďže premávka bude regulovaná. Je tiež potrebné byť ohľaduplný voči ostatným účastníkom cestnej premávky a súčasne rešpektovať prenosné dopravné značenie, ktoré bude vyznačovať dočasné obmedzenia. Bezpečná a plynulá jazda bude závisieť od toho, ako budú vodiči dodržiavať tieto pokyny a prispôsobia svoju jazdu súčasnej situácii na ceste.

Viac info: Príspevok na FB Akojenatomstrečno