Nová Aktualizácia Dopravnej Aplikácie Pre Android Už Dostupná!

Obrázok k článku Nová Aktualizácia Dopravnej Aplikácie Pre Android Už Dostupná!

Oznam pre všetkých používateľov Android zariadení s novou verziou OS Android, ktorí nemohli používať našu dopravnú aplikáciu. Je konečne uvoľnená nová aktualizácia našej dopravnej aplikácie.😉 Vašu spätnú väzbu očakávame na emailovej adrese info@akojenatomstrecno.sk

BETA verzia

AI článok (testovacia prevádzka)

Dôležitý Oznam pre Používateľov Androidu

Máme dobré správy pre všetkých používateľov Android zariadení, ktorí majú nainštalovanú najnovšiu verziu operačného systému a narazili na problémy pri používaní našej dopravnej aplikácie. Po dôkladnej práci našich vývojárov je teraz dostupná nová aktualizácia, ktorá by mala vyriešiť všetky doterajšie problémy a zlepšiť vašu celkovú užívateľskú skúsenosť. Náš tím sa neustále snaží o to, aby naša aplikácia splnila všetky vaše očakávania a potreby.

Vaša Spätná Väzba je Vítaná

Vaše skúsenosti s aplikáciou sú pre nás neoceniteľné a veľmi si vážime každý váš názor a spätnú väzbu. Pokiaľ máte akékoľvek postrehy, nápady na zlepšenie, alebo ste narazili na nejaké chyby, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailovej adresy info@akojenatomstrecno.sk. Vaše podnety nám pomáhajú pri ďalšom vývoji a zdokonaľovaní našich služieb. Tešíme sa na každú vašu reakciu a ďakujeme za podporu.

Viac info: Príspevok na FB Akojenatomstrečno