Dlhé Kolóny na Ceste do Žiliny: Vodiči Strávia Až Hodinu v Zápche od Vrútok po Domašínsky Meander

Obrázok k článku Dlhé Kolóny na Ceste do Žiliny: Vodiči Strávia Až Hodinu v Zápche od Vrútok po Domašínsky Meander

Aktuálne stále kolóna v smere do Žiliny. -Na I/18 vo Vrútkach cca od parkoviska pod cintorínom hrdinov SNP. -Na D1 na úrovni obce Turčianske Kľačany. Kolóna siaha cca po Domašínsky meander. Aktuálne vám prejazd úsekom zaberie cca do jednej hodiny. #strečnovodiči

BETA verzia

AI článok (testovacia prevádzka)

Aktuálne dochádza k dopravným zápcham na cestách smerujúcich do Žiliny. Vodiči môžu očakávať zdržanie hlavne na dvoch kritických úsekoch. Prvým miestom, kde sa tvoria kolóny, je úsek cesty I/18 vo Vrútkach, ktorý sa začína približne od parkoviska situovaného pod cintorínom hrdinov SNP. Druhý problematický úsek predstavuje diaľnica D1 v oblasti obce Turčianske Kľačany, kde je doprava výrazne spomalená.

Na základe aktuálnych informácií prejazd týmito oblasťami môže vodičom zabrať až do jednej hodiny. Kolóna sa táhne až po Domašínsky meander, čo značne ovplyvňuje plynulosť dopravy. Vodiči by preto mali byť pripravení na zvýšenú časovú náročnosť svojej cesty a zvážiť možné alternatívne trasy. Pre aktuálne informácie o dopravnej situácii a možných obchádzkach sledujte výstrahy a správy pod hashtagom #strečnovodiči.

Viac info: Príspevok na FB Akojenatomstrečno